Свого часу, відкрив для себе закон гнилих яблук. Це коли з купи плодів їси виключно ті, котрі починають гнити, з думкою про те, що інші ще постоять. Наступного разу бачу, що ще якесь почало підгнивати. Знову з'їв, в першу чергу його, бо інші ще постоять... І так до самого кінця всієї купки... Мудрий викине гниле та з'їсть свіже, а скупий постійно їстиме гнилятину. Нещодавно відкрив ще одну закономірність,- назву її "Законом дешевої щітки". До недавна я намагався купувати дешевші речі. З моєю пенсією не дуже то й розженешся...
Але згодом виявилося, що я витрачав "дурні" гроші.
Пояснюю: купив дешеву зубну щітку. Через кілька днів вона розкуйовдилась, так що довелося купувати нову. Нова теж не довго протрималась. Я вже не кажу про те, що щетина там була як дроти - майже не гнулася, тому чищення перетворювалося на муку з кривавим закінченням. Купив третю. Та ж історія.
Тоді я вирішив купити найдорожчу щітку. І що ви думаєте? Вона служить мені вже півроку і виглядає так, що прослужить ще так з 5 разів. Тільки не треба забувати, раз на тиждень, промивати її з милом...
Таким чином я на дешеві щітки витратив за місяць в 10 разів більше, ніж вартує дорога якісна щітка, яка прослужить мені, мінімум, 2 роки.
Не дарма в народі кажуть: "Скупий тратить двічі"...
Доречі, до теми з моєї практики: не витискайте зубну пасту на всю довжину щітки, як це показано в рекламі. Одної третьої буде цілком достатньо, щоб повноцінно почистити зуби та ротову порожнину. Якість та ефект буде той самий, але тюбик послужить втричі довше, бо інші дві третини ви, просто, викидаєте в раковину.
Немає коментарів:
Дописати коментар